Білім беру гранттарына бос орындар

  •  
    1. М.Әуезов атындағы ОҚУ мемлекеттік білім гранты негізінде оқыған студенттердің босаған орындары жөніндегі мәлімет 01.10.2020 ж.

     

    М.Әуезов атындағы ОҚУ мемлекеттік білім гранты негізінде оқыған
    студенттердің босаған орындары жөніндегі мәлімет
    01.10.2020 ж.

    Сведения о вакантных образовательных грантах,
    высвободившихся в процессе получения высшего образования ЮКУ им.М.Ауэзова на
    01.10.2020 г.

    Күндізгі бөлім/Очное отделение

    Шифр

    Мамандықтардың аталуы / Наименование специальности

    Саны / Кол-во

    Аты жөні /Ф.И.О

    Группа

    1 курс (2020-2021 оқу жылы)

    6В09110

    Ветеринарлық медицина

    1

    Курмангалиева Адель Еркебұланқызы

    АП-20-8к2

    Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

    1

     

     

    2 курс (2019-2020 оқу жылы)

    6В08110

     Агрономия

    5

    Ордабек Аяжан Нурланқызы

    АП-19-1к1

    Оразова Нұрбану Бахытжанқызы

     

    АП-19-1к2

    Танабай Баджан Ерболқызы

    АП-19-1к3

    Бекназар Ажар Сейтмаханбетқызы

    АП-19-1к3

    Батырбек Ұлбосын Болатбекқызы

    АП-19-1к3

    6B08120

    Топырақтану және агрохимия

    3

    Рысбай Жібек Талғатқызы

    АП-19-2к1

    Әбдірәсіл Сарбиназ Асқарқызы

    АП-19-2к1

    Нишанбайқызы Ажар

    АП-19-2к

    6B08610

    Су ресурстары және суды қолдану

    1

    Усенбек Мөлдір Асетқызы

    АП-19-4к2

    6B09110

    Ветеринарлық медицина        

    2

    Ошақбай Дәулетхан

    АП-19-8к2

    Оразбаева Нұрайым Сауырбекқызы

    АП-19-8тк1

    6В07230

    Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

    1

    Тансық Фариза Алиасқарқызы

    ЖТ-19-1к1

    6В07241

    Өсімдік майлары және майлар технологиясы

    1

    Надирхан Қазына Ержигитқызы

    ЖТ-19-2тк

    6В07120

    Машинажасау

    1

    Жұмақұлов Алибек Үмбетұлы

    ММГ-19-10к

    6B05121

    Отраслевая биотехнология

    1

    Хусанов Мустафа Кенжебаевич

    ХТ-19-3р

    6В05320

    Химия (науч)

    1

    Абдешов Еркебұлан Нұрсадықұлф

    ХТ-19-10к2

    6B06210

    Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

    1

    Пухарбаев Шохизада Тулкин кизи

    ИП-19-7к2

    6В02320

    Аударма ісі (қысқартылған)

    1

    Жүзбай Аңса Бауыржанқызы

    ФИ-19-7кс

    6В07121

    Машина жасау технологиясы

    1

    Шаншаров Нұрғали Сабыралыұлы

    ММГ-19-10к

    6В07250

    Қайта өңдеу өндірісінің технологиясы

    1

    Қоңратбай Мереке Әсілханқызы

    ЖТ-19-3к

    Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

    20

     

     

    3 курс (2018-2019 оқу жылы)

    5В060400

    Физика

    1

    Жумаділ Меруерт Маратқызы

    ЕП-18-3к1

    5В010100

    Мектепке дейін оқыту және тәрбиелеу

    1

    Темирбаева Нигора Дильшодқызы

    ТП-18-9кр

    5В075300

    Балқуы қиын бейметалл және сил. Материалдардың ХТ

    1

    Мұхтарұлы Бекзат

    ХТ-18-7к1

    5В072400

    Техникалық машиналар мен жабдықтар

    1

    Жұмабай Рахат Полатұлы

    ММГ-18-7к1

    5В071900

    Радиотехника, электроника және телекомуникациялар

    1

    Дүйсен Мақсат Мұстафаұлы

    ИП-18-7к2

    5В072100

    Органикалық заттардың химиялық технологиясы

    1

    Дильдабекова Айдана Серикбайқызы

    ХТ-18-6тк

    5В072700

    Азық түлік тағамдарының технологиясы

    1

    Шапай Нұрай Өмірбекқызы

    ЖТ-18-2р4

    5В072800

    Өңдеу өндірісінің технологиясы

    1

    Рыскидинова Зарина Мухтаровна

    ЖТ18-3к3

    Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

    8

     

     

    4 курс (2017-2017 оқу жылы)

    Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

     

     

     

    Күндізгі бөлім бойынша

    0

     

     

                     

     

     

  •  
    2. Жоғары білім алу процесінде босаған бос білім беру гранттары

    М.Әуезов атындағы ОҚМУ мемлекеттік білім гранты негізінде оқыған
    студенттердің босаған орындары жөніндегі мәлімет
    20.07.2020 ж.

     

    Сведения о вакантных образовательных грантах,
    высвободившихся в процессе получения высшего образования ЮКГУ им.М.Ауэзова на
    20.07.2020 г.

     

    Күндізгі бөлім/Очное отделение

    Магистратура

     

     

    Шифр

    Мамандықтардың аталуы / Наименование специальности

    Саны / Кол-во

    Аты жөні /Ф.И.О

    Группа

     

    1 курс (2019-2020 оқу жылы)

     

    В074

    Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс ҚЫСҚАРТЫЛҒАН ОҚУ ТҮРІ / Гражданство, строительные работы и гражданское строительство СОКРАЩЕННАЯ ФОРМА ОБУЧЕНИЯ

    1

    Досмаханбет Ғасырхан Зухрапұлы

    СМ-19-6кс

     

    В068

    Азық-түлік өнімдерінің өндірісі / Производство продуктов питания

    1

    Спат Аяжан Дуйсембайқызы

    ЖТ-19-2к1

     

    В053

    Химия

    1

    Алмахан Ержан Ерланұлы

    ХТ-19-10к

     

    В074

    Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс ҚЫСҚАРТЫЛҒАН ОҚУ ТҮРІ / Гражданство, строительные работы и гражданское строительство СОКРАЩЕННАЯ ФОРМА ОБУЧЕНИЯ

    1

    Амангелдіұлы Қуаныш

    СМ-19-8кс

     

    В082

    Су ресурстары және суды пайдалану / Водные ресурсы и водопользование

    1

    Абдеш Жасулан Мухтарұлы

    АП-19-4к2

     

    В005

    Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау/Подготовка учителей физической культуры

    1

    Ермекбаев Наврузбек Есимхан уғли

    МС-19-3к3

     

    В005

    Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау/Подготовка учителей физической культуры

    1

    Сатибалдиев Шерзод Исраил угли

    МС-19-3к3

     

    В062

    Электр техникасы және энергетика/Электротехника и энергетика

    1

    Төрегелді Құндыз Мамыржанқызы

    ИП-19-4к4

     

    В062

    Электр техникасы және энергетика/Электротехника и энергетика

    1

    Махбуд Тәңірберген

    ИП-19-4к4

     

    В054

    Физика / Физика

    1

    Мүтәлі Тұрсынай Құлжабайқызы

    ЕП-19-3к3

     

    В018

    Шет тілі мұғалімдерін даярлау/Подготовка учителей иностранного языка

    1

    Хабибуқызы Айша

    ФИ-19-3к1

     

    В074

    Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

    1

    Жұмахан Аружан Ержанқызы

    СМ-19-6к2

     

    В054

    Физика / Физика

    1

    Марқабай Гүлжан Нұрланқызы

    ЕП-19-3к1

     

    В078

    Мал шаруашылығы/ Животноводство

    1

    Сейдалы Абылайхан Сапарбайұлы

    АП-19-7к

     

    В010

    Физика мұғалімдерін даярлау / Подготовка учителей физики

    1

    Бахшиева Мумина Дуниядаровна

     

     

    В007

    Көркем еңбек және сызу мұғалімдерін даярлау/Подготовка учителей художественного труда и черчения

    1

    Тогабоева Озода Зокир кизи

     

     

    6В05120

    Биологиялық және сабақтас ғылымдар

    1

    Қанжігіт Аружан Сәбитқызы

     

     

    6В05210

    Қоршаған орта

    1

    Алтынбек Әбілмәнсүр Талғатұлы

     

     

    6В05210

    Қоршаған орта

    1

    Сейдулла Аяжан Айтбекқызы

     

     

    6В05220

    География (ғылыми)

    1

    Сырлыбай Ақерке Ғалымжанқызы

     

     

    6В05220

    География (ғылыми)

    1

    Абдимажит Балнұр Туремуратқызы

     

     

    6В05220

    География (ғылыми)

    1

    Рәт Әйгерім Ақылбекқызы

     

     

    6В05310

    Физика

    1

    Арыстанбек Диас Жарқынбекұлы

     

     

    6В07251

    Азық-түлік өнімдерінің технологиясы

    1

    Тұрсынбай Бейбарыс Жумадилұлы

     

     

    Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

    24

     

     

     

    2 курс (2018-2019 оқу жылы)

     

    5В040600

    Режиссура

    1

    Бейсенбаева Динара Мендигалиевна

     

     

    5В075300

    Балқуы қиын бейметалл және силикатты материалдардың хим.технологиясы / Химическая технология тугоплавких неметаллических  и силикатных материалов

    1

    Нұрымбет Бауыржан Мирханұлы

    ХТ-18-7к1

     

    5В080500

    Су ресурстары және суды пайдалану / Водные ресурсы и водопользование

    1

    Дүйсек Жансерік Әлайдарұлы

    АП-18-4к2

     

    5В010800

    Денешынықтыру және спорт/Физическая культура и спорт

    1

    Сейсенбекұлы Рамазан

    МС-18-3к4

     

    5В090600

    Мәдени-тынығу  жұмысы / Культурно-досуговая работа

    1

    Нурбетова Айғаным Нұрланқызы

    МС-18-15р

     

    5В080200

    Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы/Технология производства продуктов животноводства

    1

    Камалова Жасмин Бауржанқызы

    АП-18-7т

     

    5В071200

    Машина жасау / Машиностроение

    1

    Сайлау Сұлтанбек Қалаубекұлы

    ММГ-18-2кт

     

    5В120100

    Ветеринарлық медицина / Ветеринарная медицина

    1

    Комекбай Бағдәулет Нұржанұлы

    АП-18-8к4

     

    5В080100

    Агрономия

    1

    Жақсылықова Інкәр Жарылқасынқызы

    АП-18-1дк1

     

    5В072800

    Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы/Технология перерабатывающих производств (по отраслям)

    1

    Таубай Сандуғаш Есболатқызы

    ЖТ-18-3к4

     

    5В011200

    Химия

    1

    Орынқожа Әсел Қайратқызы

    ЕП-18-4к

     

    5В071200

    Машина жасау / Машиностроение

    1

    Жақсылықов Жасұлан Ермекұлы

     

     

    5В072600

    Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және құрастырылуы/Технология и конструирование изделий легкой промышленности

    1

    Тұрсынбай Назарбек Бақкелдіұлы

    ЖТ-18-1к1

     

    5В011200

    Химия

    1

    Ускенбай Әзиза Қалдиярқызы

    ЕП-18-4к

     

    5В060800

    Экология

    1

    Мустапа Ажар Нурпеисқызы

    ХТ-18-4к2

     

    5В080800

    Топырақтану және агрохимия / Почвоведение и агрохимия

    1

    Юлдашева Диёра Эргешвоевна

    АП-18-2р

     

    5В072400

    Технологиялық машиналар және жабдықтар (сала бойынша) / Технологические машины и оборудование (по отраслям)

    1

    Қадыр Қаршыға Жанибекұлы

    ММГ-18-3к2

     

    5В072600

    Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және құрастырылуы/Технология и конструирование изделий легкой промышленности

    1

    Тағайбек Ердәулет Хахарманұлы

     

     

    5В070100

    Биотехнология

    1

    Абдилбайұлы Нұрсұлтан

     

     

    Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

    19

     

     

     

    3 курс (2017-2018 оқу жылы)

     

    5В072600

    Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және құрастырылуы/Технология и конструирование изделий легкой промышленности

    1

    Қалмахан Бекұлан Ерболатұлы

    ЖТ-18-1к4

     

    5В080100

    Агрономия

    1

    Доспаева Молдир Нуржановна

    АП-17-1дк4

     

    5В040600

    Режиссура

    1

    Садырбек Кәмшат Нұрғалиқызы

    МС-17-8к

     

    5В120100

    Ветеринарлық медицина / Ветеринарная медицина

    1

    Мұхидин Нұрайлым Нұридінқызы

    АП-17-8к3

     

    5В120100

    Ветеринарлық медицина / Ветеринарная медицина

    1

    Шераз Нұрсұлтан Ерболұлы

    АП-17-8к3

     

    5В080200

    Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы/Технология производства продуктов животноводства

    1

    Пернебек Данила Баратқызы

    АП-17-7дк1

     

    5В080200

    Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы/Технология производства продуктов животноводства

    1

    Серсанбаева Айгерим Агылбековна

     

     

    5В073000

    Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және құрастырылымдарын өндіру/Производство строительных материалов, изделий и конструкций

    1

    Мамыр Рауан Ерманұлы

    СМ-17-8к2

     

    5В071300

    Көлік, көліктік техника және технологиялар/Транспорт, транспортная техника и технологии

    1

    Қансейіт Құлажан Ибатіллаұлы

    СМ-17-1к1

     

    5В072900

    Құрылыс/Строительство

    1

    Қантөреев Нұржан Әмірханұлы

    СМ-17-6к1

     

    5В073000

    Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және құрастырылымдарын өндіру/Производство строительных материалов, изделий и конструкций

    1

    Бектурганов Нурлихан Кидиралиұлы

    СМ-17-8к2

     

    5В010600

    Музыкалық білім/Музыкальное образование

    1

    Кошен Абубәкір Мұхтарұлы

    МС-17-1к2

     

    Курс бойынша барлығы / Итого по курсу                                                                                             

    12

     

     

     

    Күндізгі бөлім бойынша

    55

     

     

                 

    МАГИСТРАТУРА

    1 курс (2019-2020 оқужылы)

    M001

    Педагогика және психология

    1

    Мырзабасов Д.Ж.

    МПИ-19-1нк

    M066

    Психология

    1

    Дархан Л.А.

    МФК-19-1нк

    M060

    Филология

    1

    Ыдырысбаева Г.У.

    МФ-19-3нк

    М075

    Маркетинг және жарнама

    2

    Жәнібек Д.Б.

    МЭФ-19-4нр

    Айтмұқанбетұлы Ж.

    МЭФ-19-4нр

    M087

    Қоршағанортанықорғаутехнологиясы

    1

    Омарова А.М.

    МХТ-19-2на

    M094

    Ақпараттықтехнологиялар

    1

    Балтабек А.Б.

    МИТ-19-4нк

    M103

    Механика және металл өңдеу

    1

    СейітжаппарӘ.Д.

    МНГ-19-4нк

    Курс бойыншабарлығы /

    Итого по курсу

    8

       

     


    Архив объявлений


     

  •  
    3. М.Әуезов атындағы ОҚМУ бос білім беру гранттарын қарастыру бойынша конкурстық комиссия

    М. Әуезов атындағы ОҚМУ-ң бос білім беру гранттарын бөлу бойынша конкурстық комиссия

    Конкурстық комиссия төрайымы:

    Қожамжарова Д.П. - ректор

    Конкурстық комисиияның мүшелері:

    1.     Нурманбетов  К.Е.- Бірінші проректор;

    2.     Раимбердиев Т.П. – Стратегиялық даму және интернационализация жөніндегі проректор

    3.     Байболов Қ.С.- Оқу және оқу әдістемелік жұмыс жөніндегі проректоры;

    4.     Бейсенбаев С.К.- Әлеуметтік және тәрбие жұмысы жөніндегі проректор;

    5.     Пернебеков С.С.- Академиялық мәселелер жөніндегі департамент директорының орынбасары;

    6.     Байнеева П.Т.- Тіркеу кеңсесінің директоры;

    7.     Ыбырайым Ә.О.- Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру  орталығының директоры;

    8.     Камалдинов Р.А.- мониторинг және сапа менеджменті  департаментінің директоры;

    9.     Инкарбеков С.А.- Компьютерлік технологиялар және телекоммуникациялар  орталығының басшысы;

    10.   Исахов М.- Жастар орталығының директоры;

    11.   Жуматаев Ж.У. – Студенттік ректоры;

    12.   Корганбаев Ж.- Студенттік  проф. комитеттің  төрағасы;

    13.   Айтимбаев М.Т.- Тәрбие жұмысы және жастар саясаты департаментінің  директоры;

    14.   Әбілкәрім Н.Ж.- «Жас Отан» жауапты хатшысы;

    15.   Әлжан Д.- студенттік омбудсмен АСК ОҚМУ;

    16.   Жылкыбаев А.К.-«Ауылшаруашылық ғылымдары» жоғары мектебінің деканы;

    17.   Ботабаев Н.Е. -  «Тоқыма және тамақ инженериясы» жоғары мектебінің деканы;

    18.   Болысбек А.А.-«Химиялық инженерия және биотехнология» жоғары мектебінің деканы;

    19.   Бесбаев Г.А.- «Ақпараттық технологиялар және энергетика» жоғары мектебінің деканы;

    20.   Мадияров Н.К. –«Жаратылыстану ғылыми- педагогикалық» факультетінің деканы;

    21.   Сейдахметов М.К. –«Басқару және бизнес» факультетінің деканы;

    22.   Ажибеков К.Ж.-«Педагогика және мәдениет» факультетінің деканы;

    23.   Садыков Ж.А.-«Құрылыс және көлік» факультетінің деканы;

    24.   Нарманов М.М. - «Механика және мұнайгаз ісі» факультетінің  деканы;

    25.   Жолдасбеков А.А.-«Дене шынықтыру және спорт» факультетінің деканы;

    26.   Тлеубердиев Б.М. –«Филология» факультетінің деканы

    27.   Орынтаев Ж.К. – «Заңтану және халықаралық қатынастар» факультетінің деканы

    28.   Алибек С.Н.  Жоғары оқу орнына дейінгі дайындық орталығының жетекшісі;

    29.   Карибаев С. –«Қазақстан тарихы» кафедрасының меңгерушісі;

    30.   Байсариева А. –Баспасөз хатшысы;

    31.   Кенжебаева Б.Х.- Кәсіпкерлер палатасы адам капиталын дамыту бөлімінің жетекшісі;

    32.   Абдикадирова К. – «ШТВ» телеканалының тілшісі;

    33.   Зорина О.А. – «Университет» газетінің редакторы;

    34.   Махамбетов Т.Е. – телестудия меңгерушісі.

  •  
    4. ҚР БжҒМ «Жоғары білім алу процесінде босаған бос білім беру гранттарын тағайындау» туралы бұйрығы

    ҚР БжҒМ жоғары білім алу процесінде босаған бос білім беру гранттарын тағайындау

    Жоғары білім беру процесінде босаған бос білім беру гранттарын орналастыру бойынша конкурс өткеннен кейінгі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі «Жоғары білім алу процесінде босаған бос білім беру гранттарын тағайындау туралы» бұйрық шығарады.

    Описание: https://www.ukgu.kz/ckfinder/userfiles/images/departments/image001(2).jpg

    Студенттің аты – жөні

    Мамандықтың аталуы

     

    Маннапова Диана Абдуваллыевна

    5В010500 Дефектология

     

    Сұлтан Бақытжан Сұлтанұлы

    5В010800 Денешынықтыру және спорт

     

    Султанбек Тоғжан Нурлыбекқызы

    5В011000 Физика

     

    Байрамова Диана Валерийқызы

    5В011300 Биология

     

    Қахарманова Алуа Зұлпухарқызы

    5В011900 Шет тілі: екі шет тілі

     

    Срайыл Оразкүл Қайратқызы

    5В012000 Кәсіптік білім

     

    Ергеш Арайлым Баратқызы

    5В060700 Биология

     

    Юсупова Мақпал Ақботақызы

    5В070300 Ақпараттық жүйелер

     

    Ким Александр Евгеньевич

    5В070400 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

     

    Әлиакбар Нұрдаулет Рауанұлы

    5В070900 Металлургия

     

    Қыйнаят Әлібек Бақытжанұлы

    5В071200 Машина жасау

     

    Тумебай Мұхамедәлі Әлімұлы

    5В072400 Технологиялық машиналар мен жабдықтар

     

    Тастанбек Әділжан Әбдіғалиұлы

    5В072400 Технологиялық машиналар мен жабдықтар

     

    Сатыбалды Замира Ғалымқызы

    5В072600 Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

     

    Исақұл Малика Талантқызы

    5В072600 Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

     

    Базарбаев Жантөре Болатұлы

    5В072600 Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

     

    Ақарыс Ақерке Бақытжанқызы

    5В072600 Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

     

    Тұрмысбекова Айдина Ғаниқызы

    5В072700 Азық-түлік тағамдарының технологиясы

     

    Әбләш Әйгерім Әбдірашидқызы

    5В072700 Азық-түлік тағамдарының технологиясы

     

    Тәжібай Жансая Еркебайқызы

    5В072700 Азық-түлік тағамдарының технологиясы

     

    Өтебай Ақерке Азатбайқызы

    5В072800 Өңдеу өндірісінің технологиясы

     

    Мырзаева Арайлым

    5В073000 Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру

     

    Әділханқызы Назерке

    5В073200 Стандарттау және сертификаттау

     

    Каныбетова Тойгул Орынбековна

    5В073300 Тоқыма материалдарының технологиясы және жобалануы

     

    Жақсылық Көшімхан Беделұлы

    5В080100 Агрономия

     

    Серік Нархат Есімханұлы

    5В080100 Агрономия

     

    Пардаханов Динәсіл Асануғли

    5В080100 Агрономия

     

    Жорабек Нұрболат Нұрғалиұлы

    5В080200 Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы

     

    Ерғали Муслима Сакенқызы

    5В120100 Ветеринарлық медицина

     

    Марат Сапаркүл Алмасқызы

    5В080200 Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы

     

    Сатанбай Айдана Орынбасарқызы

    5В010100 Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

     

    Сауытова Ұлжан Мамбеталықызы

    5В010100 Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

     

    Стықұлова Қасиет Маратқызы

    5В010600 Музыкалық білім

     

    Маханбетова Аяулым Қожантайқызы

    5В010800 Дене шынықтыру және спорт

     

    Төреханова Таңшолпан Мұратқызы

    5В040200 Аспаптық орындау

     

    Әлен Айшабибі Сәкенқызы

    5В041300 Живопись

     

    Алпысбай Мөлдір Нұрболатқызы

    5В060600 Химия

     

    Оралбекова Назерке Асанқызы

    5В060800 Экология

     

    Әбен Алтынай Сейтқалиқызы

    5В060800 Экология

     

    Сиздиков Даниер

    5В071800 Электр энергетикасы

     

    Ситхазы Ақжан Сейтхалиқызы

    5В071800 Электр энергетикасы

     

    Батырбекова Бибінұр Серікқызы

    5В070800 Мұнайгаз ісі

     

    Бауыржан Әзиза Бауыржанқызы

    5В070400 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

     

    Бектұрсын Ақарыс Сержанұлы

    5В070300 Ақпараттық жүйелер

     

    Әділбекова Қарлығаш Бауыржанқызы

    5В073200 Стандарттау және сертификаттау

     

    Поклонов Денис Олегович

    5В070400 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

     

    Оразбай Жансая Сүлейменқызы

    5В070400 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

     

    Жамал Мөлдір Сүндетбекқызы

    5В070400 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

     

    Әбдіхан Алтынхан Ерболұлы

    5В071200 Машина жасау

     

    Іми Нахгүл Алпысбайқызы

    5В073200 Стандарттау және сертификаттау

     

    Төлешова Ақерке Мұсабекқызы

    5В073200 Стандарттау және сертификаттау

     

    Елемесов Бақытжан Нұрланұлы

    5В071800 Электр энергетикасы

     

    Досмурат Аружан Досамаханқызы

    5В072600 Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

     

    Түйғынбек Гүлжан Талғатқызы

    5В072900 Құрылыс

     

    Нүрша Есжан Кабулбекұлы

    5В072900 Құрылыс

     

    Шерова Гавхар Сабитовна

    5В070100 Биотехнология

     

    Мақұлбек Айдана Бауыржанқызы

    5В090100 Тасымалдауды қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану

     

    Нұрымбетова Мадина Нұрғазақызы

    5В090200 Туризм

     

    Нарзилла Әсел Әбибуллақызы

    5В091000 Кітапхана ісі

     

    Елубаев Айдос Мұратұлы

    5В010400 Бастапқы әскери дайындық

     

    Искендир Әлия Әлішерқызы

    5В010600 Музыкалық білім

     

    Асабай Айнұр Сүттібайқызы

    5В010700 Бейнелеу өнері және сызу

     

    Керманшаева Зулал жумалиевна

    5В011900 Шет тілі: екі шет тілі

     

    Ким Екатерина Альбертовна

    5В011800 Орыс тілі мен әдебиеті

     

    Төлеген Ажар Сәрсенғалиқызы

    5В011200 Химия

     

    Умирбекова Гаухар Нурсадиковна

    5В020200 Халықаралық қатынастар

     

    Мырзаева Жанайым Асқарқызы

    5В042000 Сәулет

     

    Өтемісова Айжан Арыстанқызы

    5В070100 Биотехнология

     

    Адильбеков Арман Мадиярович

    5В070400 Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету

     

    Ин-Ди-Сян Тимур Анатольевич

    5В070800 Мұнайгаз ісі

     

    Қалдыбек Шерхан Ержанұлы

    5В071900 Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

     

    Текаев Оразмухаммет Алланазарович

    5В071300 Көлік, көлік техникасы және технологиялары

     

    Нұрахмет Мағзұм Мансұрұлы

    5В071900 Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

     

    Әби Нұрдәулет Ғалымұлы

    5В072400 Технологиялық машиналар мен жабдықтар

     

    Жолшыбек Аян Жарқынұлы

    5В072400 Технологиялық машиналар мен жабдықтар

     

    Ержан Еламан Ержанұлы

    5В072400 Технологиялық машиналар мен жабдықтар

     

    Садырбай Жазира Жұмабекқызы

    5В070100 Биотехнология

     

    Максудов Алишер Жумаханович

    5В071900 Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар

     

    Батырхан Нұрайлым Мұхаметжанқызы

    5В072600 Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және конструкциялануы

     

    Тасбулатова Ақнұр Бақытжанқызы

    5В070100 Биотехнология

     

    Табиров Ілияс Бахытұлы

    5В073000 Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және конструкцияларын өндіру

     

    Эрметов Давронбек Агзамжанович

    5В073100 Қоршаған ортаны қорғау және өмір-тіршілігінің қауіпсіздігі

     

    Аблаев Жандос Асқатұлы

    5В080100 Агрономия

     

    Зәуітбай Динара Алтынбекқызы

    5В090600 Мәдени-тынығу жұмысы

     

    Алтынбек Айжан Сәрсенбекқызы

    5В090600 Мәдени-тынығу жұмысы

     

    Айтбаев Дидарбек Эгамназарович

    5В090600 Мәдени-тынығу жұмысы

     

    Амангелді Камиля Ерболқызы

    5В090200 Туризм

     

    Коржова Екатерина Денисовна

    5В120100 Ветеринарлық медицина

     

    Кучерова Диана Шамильевна

    5В120100 Ветеринарлық медицина