Байланыс

М.Әуезов атындағы ОҢТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН МЕМЛЕКЕТТІК УНИВЕРСИТЕТІ
160012, Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, 5
Тел: (8-725-2) 21-01-41, факс: (8-725-2) 21-01-41
E-mail: canselyarya@mail.ru, koncel@ukgu.kz.

Қабылдау комиссиясы - тел: 21-38-07, Бас ғимарат 121 каб.

Жетекшінің Т.А.Ә.

Лауазымы

Жұмыс орны, кабинеті

Телефон

Мырхалыков Жұмахан Үшкемпірұлы

Ректор

Бас ғимарат
245 каб.

21-08-94

152, 101

Айменов Жамбыл Талхаұлы

Бірінші проректор

Бас ғимарат
240 каб.

21-01-48

151

Сатаев Марат Исақұлы

ҒЗЖжХБ жөніндегі проректор

№3 оқу ғимараты
210 каб.

21-19-89

138

 Сабырханов Дархан Сабырханұлы

 ОӘЖ бойынша проректоры

Бас ғимарат
244 каб.

21-19-91

123

Байболов Канат Сейтжанович

Оқу ісі және АТ жөніндегі проректор

Бас ғимарат
242 каб.

21-43-67

103

Тағыбаев Дәурен Досмағанбетұлы

 ӘШҚ жөніндегі проректор

№3 оқу ғимараты
211 каб.

21-19-68

126

 

Сембиев Ордабай Зайтаевич

Инновациялық қызмет жөніндегі проректор

№16 оқу ғимараты

202 каб.

21-42-91

Шыңғысбаев Мақсат Маманұлы  

Ректор көмекшісі

Бас ғимарат
245 каб.

21-12-37

102

Ысқақов Тұрлыбек Өтешұлы

Ректор кеңесшісі

№16 оқу ғимараты

202 каб.

21-47-80

154

 

Бейсенбаев Садыбек Калмаханұлы

Ректор кеңесшісі

Бас ғимарат

255 каб.

21-19-86

 

Ермеков Бахыт Мухиддинович

Ректор кеңесшісі

№5 ғимарат

204 каб.

21-47-17

Сатаева Ляззат Муталқызы

Ғылыми Кеңестің хатшысы

Бас ғимарат
246 каб.

21-19-87

125

Қадырбекова Аманбике Жуканқызы

Оңтүстік аймақ ЖОО ректорлары кеңесінің ғылыми хатшысы

Бас ғимарат

264 каб.

30-02-48

Бижанова Ғалия Төлегенқызы

Баспасөз-хатшысы

Бас ғимарат
264 каб.

 30-13-93

Назарбекова Сәуле Полатқызы

Академиялық мәселелер жөніндегі департамент директоры

Бас ғимарат
216 каб.

 21-19-71

120

Байнеева Парида Тургунбаевна

Тіркеу кеңсесінің директоры

Бас ғимарат
300 каб.

21-17-46

Жылқыбаев Әсет Кеңесбекұлы

Ауыл шаруашылық ғылымдары жоғары мектебі деканы

№9 ғимарат

220 каб.

32-35-87

 

Болысбек Айдарбек Алибекұлы

Химиялық инженерия және биотехнология жоғары мектебінің деканы

№1 (А) ғимарат

209 каб.

21-19-76

Ботабаев Нұржан Еркебайұлы

Тоқыма және тамақ инженериясы жоғары мектебінің деканы

№5 (Д) ғимарат

210  каб.

21-02-09

Бесбаев Ғани Әбзелбекұлы

Ақпараттық технологиялар және энергетика жоғары мектебінің деканы

№4 (Г) ғимарат

610 каб.

21-19-69

Мадияров Нұрлыбай Көкешұлы

Жаратылыстану ғылыми-педагогикалық жоғары мектебі

№7 ғимарат

214 каб.

41-33-39

Сейдахметов Марат Қанымбекұлы

"Басқару және бизнес" жоғары мектебі

Бас ғимарат

416 каб.

21-36-68

Садықов Жеңіс Әбжанұлы

Құрылыс және көлік  факультетінің деканы

№3 (В) ғимарат

317 каб.

21-19-78

Орынтаев Жамбыл Қылуетұлы

Заңтану және  халықаралық қатынастар  факультетінің деканы

Бас ғимарат

140 каб.

21-07-79

Әжібеков Қанат Жұбандықұлы

Педагогика және мәдениет  факультетінің деканы

№8 ғимарат

222 каб.

36-71-20

Тлеубердиев Болатбек Мақұлбекұлы

Филология  факультенің деканы

№8 ғимарат

220 каб.

31-43-26

Жолдасбеков Абдиманап Абдразакұлы

Денешынықтыру  факультетінің деканы

№7 ғимарат

337 каб.

21-43-69

Нарманов Мырзабай Мырзәліұлы

Механика және мұнайгаз ісі факультетінің деканы

№2 (Б) ғимарат

303 каб.

 

21-19-30

Әлібек Сейдехан Нұрмаханұлы

Шет ел студенттерімен жұмыс жүргізу және жоғары оқу орнына дейінгі дайындық  факультетінің деканы

№13 ғимарат

303 каб.

21-33-47

Қозыбаев Енлікхан Шәріпханұлы

Кешкі және қашықтықтан оқыту факультетінің деканы

№4 (Г) ғимарат

102 каб.

21-43-71

Абдраимова Сабира Бимурзаевна

Қоғамдық кәсіптер факультетінің деканы

№5 (Д) ғимарат

212 каб.

21-34-04

Байжанова Сулушаш Балабиевна

Жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру орталығының басшысы

№3 ғимарат

204 каб.

30-01-69